"DOBRZE ZROBIONE JEST LEPSZE NIŻ POWIEDZIANE"

WYWIAD GOSPODARCZY

Oferujemy Państwu wywiad gospodarczy czyli weryfikację przyszłych partnerów biznesowych. Wywiad gospodarczy ma za zadanie chronić firmę przed stratami finansowymi i konsekwencjami wynikłymi z nawiązania współpracy z nieuczciwym partnerem w interesach. Dzięki czynnościom podejmowanym w ramach wywiadu gospodarczego możemy prześwietlić zarówno dotychczasowych jak i przyszłych kontrahentów biznesowych.

Wywiad gospodarczy polega na uzyskiwaniu, przetwarzaniu i udostępnianiu informacji dotyczących sytuacji prawnej, kadrowej, handlowej, finansowej i ekonomicznej przedsiębiorstw, na zlecenie innych podmiotów gospodarczych w celu szacowania ryzyka współpracy, zdobywania przewagi konkurencyjnej i unikania strat lub odzyskiwania należności.

Coraz więcej firm w obrocie gospodarczym

W związku z malejącą skutecznością egzekucji komorniczej jak i coraz większą ilością podmiotów występujących w obrocie gospodarczym przeprowadzenie wywiadu gospodarczego przed podjęciem współpracy z potencjalnym kontrahentem może nie tylko uchronić nas od straty pieniędzy ale pozwolić na zaoszczędzenie czasu związanego z potencjalnym dochodzeniem roszczeń.

Wywiad licencjonowanego detektywa

Przeprowadzamy na zlecenie wywiady gospodarcze przy współpracy licencjonowanego detektywa. Korzystając z usług licencjonowanego detektywa mamy więcej możliwości aby zebrać tzw. „dane wrażliwe”. Detektyw może uzyskać informacje czy np.: z pozoru dobrze prosperująca firma nie ukrywa istotnych danych lub nie prowadzi działalności niezgodnej z prawem.

  • Prowadzimy wywiady środowiskowe.
  • Badamy powiązania kapitałowe.
  • Ustalamy składniki majątkowe dłużnika.
  • Oceniamy wiarygodność przyszłego kontrahenta.

Poznaj pełną ofertę windykacji w MK INCASSO KALISZ windykacja należności

DANE ADRESOWE

MK INCASSO

Aleja Wolności 18/6
62-800 Kalisz
NIP: 6181929894

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek: 08.00 - 16.00
Wtorek: 08.00 - 16.00
Środa: 08.00 - 16.00
Czwartek: 08.00 - 16.00
Piątek: 08.00 - 16.00

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Facebook

Instagram

DANE KONTAKTOWE

+48 530 402 504

biuro@mk-incasso.pl

© FIRMA WINDYKACYJNA "MK INCASSO WINDYKACJA I ODSZKODOWANIA" 2023