"DOBRZE ZROBIONE JEST LEPSZE NIŻ POWIEDZIANE"

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

Windykacja prowadzona na zlecenie Klienta

Windykację należności polubowną, sądową i egzekucyjną prowadzimy na zlecenie Klienta. Prowadzimy wywiady gospodarcze, szukamy nabywców długu, wpływamy na dłużnika społecznie. Siłą perswazji i naciskiem psychologicznym odzyskujemy zlecone należności. Działamy w terenie. Prowadzimy mediacje. Staramy się również uzyskać finansowe kredytowanie dla dłużników. To wszystko robimy z zachowaniem etyki zawodowej.
Poznaj w szczegółach każdy z etapów: Windykacja polubowna | Windykacja sądowa | Windykacja egzekucyjna

Połączenie zwykłej cesji z windykacją

Powiernicza cesja wierzytelności jest to połączenie zwykłej cesji z windykacją. MK INCASSO rozlicza się z Klientem po odzyskaniu należności. W praktyce jest to nic innego jak zlecenie windykacji z przeniesieniem na firmę windykacyjną praw przysługujących wierzycielowi. Pozwala nam to wywierać większy nacisk psychologiczny podczas negocjacji z dłużnikiem oraz opłacić koszty postępowania sądowego i egzekucyjnego nie angażując czasu naszego Klienta.
Poznaj szczegóły powierniczej cesji wierzetelności: Powiernicza cesja wierzytelności

Jednorazowe wezwanie do zapłaty

Jednorazowe wezwania do zapłaty wyślemy w Twoim imieniu na naszym papierze firmowym. Otrzymanie przez dłużnika wezwania od firmy, która profesjonalnie zajmuje się odzyskiwaniem długów, mobilizuje go do spłaty zobowiązania aby uniknąć konsekwencji.
Poznaj szczegóły jednorazowego wezwania do zapłaty: Wezwanie do zapłaty

Pakiet prewencyjny

Pakiet Prewencyjny w postaci pieczęci lub naklejek, wezwań do zapłaty, przypomnień SMS, maili o konieczności zapłaty, weryfikacji danych dłużnika o niezapłaconych zobowiązaniach oraz sprawdzenie danych firmy w rejestrach. W dobie powszechnych problemów terminowym regulowaniem należności, stosowanie narzędzi dyscyplinujących płatników może mieć niebagatelne znaczenie dla zachowania płynności finansowej. Klienci, którzy korzystają z usług prewencyjnych nabywają prawo do rabatu na usługi windykacyjne w czasie trwania umowy.
Poznaj w szczegółach ofertę pakietu prewencyjnego: Pakiet prewencyjny

Wywiad gospodarczy

Wywiad gospodarczy czyli weryfikację przyszłych partnerów biznesowych przy współpracy licencjonowanego detektywa. Korzystając z usług licencjonowanego detektywa mamy więcej możliwości aby zebrać tzw. „dane wrażliwe”. Detektyw może uzyskać informacje czy np. z pozoru dobrze prosperująca firma nie ukrywa istotnych danych lub nie prowadzi działalności niezgodnej z prawem.
Poznaj szczegóły wywiadu gospodarczego: Wywiad gospodarczy

Pozostałe działania windykacyjne

Obsługę prawną na wysokim poziomie. Współpracujemy z skutecznymi, doświadczonymi Adwokatami. Kancelarie te posiadają wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług oraz bardzo duże zaangażowanie w prowadzone sprawy.
Poznaj szczegóły obsługi prawnej: Obsługa prawna

Interwencje terenowe skutecznych windykatorów. To właśnie na interwencjach opieramy swoje działania. Jednym z głównych narzędzi windykacji jest rozmowa i mediacje, my łączymy je z bezpośrednim, częstotliwym kontaktem z dłużnikiem.
Poznaj szczegóły interwencji terenowych: Interwencje terenowe

Panel Klienta on line, dzięki któremu mają Państwo na bieżąco informacje na temat prowadzonego postępowania. Panel klienta

DANE ADRESOWE

MK INCASSO

Aleja Wolności 18/6
62-800 Kalisz
NIP: 6181929894

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek: 08.00 - 16.00
Wtorek: 08.00 - 16.00
Środa: 08.00 - 16.00
Czwartek: 08.00 - 16.00
Piątek: 08.00 - 16.00

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Facebook

Instagram

DANE KONTAKTOWE

+48 530 402 504

biuro@mk-incasso.pl

© FIRMA WINDYKACYJNA "MK INCASSO WINDYKACJA I ODSZKODOWANIA" 2023