"DOBRZE ZROBIONE JEST LEPSZE NIŻ POWIEDZIANE"

INTERWENCJE TERENOWE

Interwencje terenowe to nieodzowny element windykacji na każdym etapie prowadzonego przez nas postępowania. Prowadzone są przez współpracujących z naszą firmą windykatorów. Są to w pełni profesjonalni przedstawiciele, którzy doskonale znają się na mediacji i posiadają wiedzę w zakresie prawa cywilnego, karnego i gospodarczego.

Windykatorzy to wizytówka naszej firmy ale też reprezentant finansowych spraw naszych klientów. Są to osoby działające zgodnie z literą prawa, komunikatywne, opanowane, wykazujące nienaganną prezencję oraz kulturę osobistą.

Negocjacje terenowe

Negocjacje terenowe odbywają się głównie (choć nie jest to regułą) na dwóch etapach, polubownym i egzekucyjnym.

Na etapie polubownym mediator terenowy ma za zadanie naciskiem psychologicznym i siłą perswazji wywrzeć taki wpływ na dłużniku, aby ten w jak najkrótszym czasie spłacił zobowiązanie dla naszego klienta. Przeprowadza z dłużnikiem rozmowy mające na celu doprowadzić do obustronnego porozumienia zawierając pisemne lub ustne umowy (ugody), zapewniające o spłacie należności w określonym terminie. Podczas takich interwencji polubownych ustalane są również składniki majątkowe dłużnika, które mogą być zabezpieczeniem na poczet przyszłej spłaty zobowiązania. Rozeznanie w sytuacji materialnej dłużnika na tym etapie ma niebagatelny wpływ na kolejne etapy windykacji należności.

W przypadku, kiedy nie doszło do polubownej spłaty zobowiązania a dalsze negocjacje mijają się z celem, po uzyskaniu sądowego tytułu egzekucyjnego kierujemy sprawę do właściwej kancelarii komorniczej. Na tym etapie znów korzystamy z pomocy profesjonalnego windykatora terenowego, który pełni ważną rolę podczas egzekucji komorniczych.

Windykatorzy

Nasi windykatorzy są obecni w trakcie zajmowania mienia przez komornika, wnioskując o zajęcie mienia na miejscu, ale też sporządzają raporty z całego procesu egzekucyjnego, dokumentując jego przebieg np. robiąc zdjęcia. Dzięki temu nie tylko możemy wnioskować o zajęcie mienia, którego nie wymieniliśmy w wniosku o egzekucję ale również prowadzimy stały nadzór nad praca kancelarii komorniczej.

Poznaj pełną ofertę windykacji w MK INCASSO KALISZ windykacja należności

DANE ADRESOWE

MK INCASSO

Aleja Wolności 18/6
62-800 Kalisz
NIP: 6181929894

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek: 08.00 - 16.00
Wtorek: 08.00 - 16.00
Środa: 08.00 - 16.00
Czwartek: 08.00 - 16.00
Piątek: 08.00 - 16.00

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Facebook

Instagram

DANE KONTAKTOWE

+48 530 402 504

biuro@mk-incasso.pl

© FIRMA WINDYKACYJNA "MK INCASSO WINDYKACJA I ODSZKODOWANIA" 2023