"DOBRZE ZROBIONE JEST LEPSZE NIŻ POWIEDZIANE"

FIRMA WINDYKACYJNA

„EKSPERATA EST SAPIENTA” - DOŚWIADCZENIE TO MĄDROŚĆ, to słowa, które doskonale określają powiew świeżości firmy windykacyjnej MK INKASSO poparty kilkunastoletnim doświadczeniem w branży windykacyjnej. Młoda, energiczna kadra w połączeniu z ambitnymi specjalistami w dziedzinie prawa skutecznie i profesjonalnie rozwiązuje problemy w zakresie windykacji należności.

Celem firmy windykacyjnej MK INCASSO jest umacnianie marki firmy jak również stały wzrost jakości oferowanych usług. 15 letnie doświadczenie w branży windykacyjnej pozwoliło nam zbudować stałe relacje biznesowe z klientami jak również nawiązać współprace z wyspecjalizowanymi kancelariami adwokackimi w Kaliszu. Największą jednak satysfakcją dla naszej firmy windykacyjnej jest liczba zadowolonych klientów, którzy cenią sobie przyjazne relacje, miłą atmosferę współpracy, profesjonalizm, stały kontakt oraz nienaganną jakość wykonywania zleceń. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować naszym klientom za wszystkie polecenia usług firmy windykacyjnej MK INCASSO.

Firma windykacyjna, która poprawia dyscyplinę płatności

Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam zaobserwować, że na rynku potrzebny jest rozbudowany system windykacji bezpośredniej, nie ograniczającej się do wysyłania monitów, kontaktu telefonicznego czy też kierowania spraw na długotrwałe procesy sądowe. Siła słów? Tak, to też ważne. Jednym z głównych narzędzi firm windykacyjnych jest rozmowa i mediacje. My łączymy je z bezpośrednim, częstotliwym kontaktem z dłużnikiem. Windykacja staje się procesem coraz bardziej złożonym i wymaga zlecenia zewnętrznej firmie windykacyjnej, która nie stosuje uniwersalnych rozwiązań, działających na niekorzyść wierzyciela i wydłużających jej proces.

W naszych działaniach i ofercie nie odnajdą Państwo schematów, gdyż naszą dewizą są słowa Beniamina Franklina „DOBRZE ZROBIONE JEST LEPSZE NIŻ POWIEDZIANE”. Za każdym razem opracowujemy indywidualny plan działania każdej sprawy. Dzięki współpracy z naszą firmą windykacyjną zyskują Państwo wiele korzyści takich jak: wzmocnienie wizerunku, poprawę płynności finansowej, stały nadzór nad finansami, brak ryzyka - wynagrodzenie pobieramy za efektm, nadzór nad postępowaniami sądowym, egzekucyjnym, miłą i uczciwą współpracę. Więcej o korzyściach przeczytają Państwo na stronie Co zyskujesz

Firma windykacyjna, która zapewnia bezpieczeństwo

Umiejętne zarządzanie należnościami zapewnia bezpieczeństwo finansowe Twojego przedsiębiorstwa, jak również sprawia, że firma zyskuje przewagę nad konkurencją. Nieuregulowanie zobowiązań przez Twoich kontrahentów może doprowadzić do tzw. „błędnego koła”, w wyniku którego podmioty nie otrzymując zapłaty od swoich kontrahentów, same również nie spłacają swoich zobowiązań. Nawiązanie współpracy z firmą windykacyjną MK INCASSO, profesjonalnie zajmująca się windykacją należności, rozwiązuje ten problem.

Firma windykacyjna MK INCASSO profesjonalnie wynegocjuje szybką spłatę Twoich należności z wykorzystaniem skutecznych sankcji. Chcesz odzyskać zaległe należności? Potrzebujesz skutecznej firmy windykacyjnej? Nie wiesz jak zacząć? Skontaktuj się z nami. Nieważne w jakiej branży działasz, z jakiego miasta pochodzi Twój dłużnik, jakie jest Twoje miejsce wykonywania działalności. Chętnie spotkamy się osobiście z klientami czy dłużnikami na terenie całej Polski.

Firma windykacyjna, która działa na terenie całej Polski

MK INCASSO obsługuje klientów w miejscowościach takich jak: Kielce, Konin, Poznań, Kępno, Gniezno, Kościan, Kalisz, Leszno, Nowy Tomyśl, Oborniki, Wągrowiec, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Środa Śląska, Wrocław, Oleśnica, Opole, Toruń, Zduńska Wola, Łódź, Grodzisk Mazowiecki, Płock, Włocławek, Gostynin, Warszawa, Białystok, Częstochowa i wielu innych. W każdy zakątek Polski dojedziemy osobiście i dopasujemy ofertę do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.

Odwiedzimy Twoich dłużników podczas interwenci terenowych.
Dla nas nie jest istotne czy mają swoją siedzibę w Częstochowie, Białymstoku, Gostyninie, Włocławku, Płocku, Grodzisku Mazowieckim, Zduńskiej Woli, Oleśnicy, Środzie Śląskiej, Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim, Wągrowcu, Obornikach, Nowym Tomyślu, Lesznie, Gnieźnie, Ostrowie Wielkopolskim, Krakowie, Gdańsku czy w Suwałkach. Nasze działania opierają się na pracy w terenie. Głównym zadaniem firmy windykacyjnej jest odzyskanie należności. Firma windykacyjna nie jest komornikiem, nie może więc zająć majątku dłużnika. W związku z powyższym, nasza firma windykacyjna, współpracuje z kancelariami komorniczymi na terenie całej Polski. Mamy zaufanych partnerów w miejscowościach w Kaliszu, Poznaniu, Toruniu, Warszawie, Jarocinie, Koninie, Wrocławiu, Kielcach, Opolu, Kępnie, Ostrzeszowie, Łodzi i wielu innych.

Skontaktuj się z nami

W celu zlecenia windykacji firmie windykacyjnej wystarczy zadzwonić, skontaktować się przez nasz profil Facebook lub Instagram czy chat na naszej stronie www. Możesz też wysłać zestawienie nieuregulowanych należności na maila biuro@mk-incasso.pl. W ciągu 24h otrzymasz od firmy windykacyjnej MK INCASSO niezobowiązującą ofertę na windykację należności.

DANE ADRESOWE

MK INCASSO

Aleja Wolności 18/6
62-800 Kalisz
NIP: 6181929894

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek: 08.00 - 16.00
Wtorek: 08.00 - 16.00
Środa: 08.00 - 16.00
Czwartek: 08.00 - 16.00
Piątek: 08.00 - 16.00

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Facebook

Instagram

DANE KONTAKTOWE

+48 530 402 504

biuro@mk-incasso.pl

© FIRMA WINDYKACYJNA "MK INCASSO WINDYKACJA I ODSZKODOWANIA" 2023