"DOBRZE ZROBIONE JEST LEPSZE NIŻ POWIEDZIANE"

OBSŁUGA PRAWNA

Stereotyp Mecenasa siedzącego w kancelarii za swoim antycznym biurkiem, dawno odszedł do lamusa, dlatego my zapewniamy swoim Klientom obsługę prawną na najwyższym poziomie. Współpracujemy z prawnikami, adwokatami, którzy gwarantują nowoczesne metody współpracy i komunikacji, umiejętnie dostosowują się i odpowiadają na potrzeby wciąż zmieniającej się rzeczywistości. Szczycą się gruntowną, specjalistyczną wiedzą i znaczącym doświadczeniem.

Radca prawny w windykacji i odszkodowaniach

Dobry adwokat czy radca prawny w windykacji i odszkodowaniach to dynamiczny pełnomocnik naszego klienta, angażujący się w negocjacje z dłużnikiem, zakładami ubezpieczeń, czynnie uczestniczący w procesach sądowych i egzekucyjnych. Potrafi wykroczyć poza rutynowe schematy i nie stroni od spraw trudnych i zawiłych.

Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę, że w polskich sądach, kancelariach komorniczych, sprawy rozstrzygane są opieszale. Brak nadzoru, obojętna postawa i bezczynność może doprowadzić do zamrożenia pieniędzy na miesiące czy lata. Podstawą szybkiego uzyskania sądowego tytułu wykonawczego, narzędzia pracy każdej firmy windykacyjnej, jest aktywny pełnomocnik, który natychmiast reaguje w przypadku opieszałości sądu, składając ponaglenia, skargi, wnioski.

Współpracujący z nami adwokaci specjalizuja się w:

  • Odzyskiwaniu należności.
  • Zabezpieczaniu wierzytelności.
  • Przygotowaniu ugód.
  • Reprezentacją w kontaktach z dłużnikiem, sądami i organami egzekucyjnymi.
  • Odzyskiwaniem odszkodowań.
  • Negocjacjach z firmami ubezpieczeniowymi.
  • Reprezentowaniem klienta w sprawach o roszczenie z polisy na życie OC, AC.

Dzięki specjalizacji w konkretnej dziedzinie, nasi Klienci mają gwarancję, że otrzymują usługi na najwyższym poziomie i że pracujący w kancelarii prawnicy mają bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw konkretnego rodzaju.

Poznaj pełną ofertę windykacji w MK INCASSO KALISZ windykacja należności

DANE ADRESOWE

MK INCASSO

Aleja Wolności 18/6
62-800 Kalisz
NIP: 6181929894

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek: 08.00 - 16.00
Wtorek: 08.00 - 16.00
Środa: 08.00 - 16.00
Czwartek: 08.00 - 16.00
Piątek: 08.00 - 16.00

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Facebook

Instagram

DANE KONTAKTOWE

+48 530 402 504

biuro@mk-incasso.pl

© FIRMA WINDYKACYJNA "MK INCASSO WINDYKACJA I ODSZKODOWANIA" 2023