"DOBRZE ZROBIONE JEST LEPSZE NIŻ POWIEDZIANE"

PAKIET PREWENCYJNY

W dobie powszechnych problemów z terminowym regulowaniem należności, stosowanie narzędzi dyscyplinujących płatników może mieć niebagatelne znaczenie dla zachowania płynności finansowej. W ramach abonamentowego pakietu prewencyjnego, który ma poprawić płynność finansową Twojego przedsiębiorstwa, świadczymy dla Państwa szereg usług.

Usługi i korzyści w ramach pakietu prewencyjnego

  • Przygotowanie i przekazanie Pańśtwu pieczęci prewencyjnej lub naklejek do sygnowania dokumentów sprzedażowych w twojej firmie takich jak: rachunki, faktury, umowy handlowe, wezwania do zapłaty itd. Możliwość otrzymania pieczęci również w formie elektronicznej.
  • Wysyłanie darmowych, grzecznościowych monitów przypominających o zbliżającym się lub przekroczonym terminie płatności faktury (w formie SMS, maili czy pocztą tradycyjną).
  • Wystawienie dłużników na giełdzie długów w celu ich sprzedaży.
  • Weryfikacja danych dłużnika o niezapłaconych zobowiązaniach w Biurze Informacji Gospogarczej (BIG) oraz sprawdzenie danych firmy w rejestrach.
  • Prawo do rabatów na usługi windykacyjne w trakcie obowiązywania umowy.

Współpraca z firmą windykacyjną

Pieczęć prewencyjna jest sygnałem ostrzegawczym przed próbą zlekceważenia terminu płatności. Wywiera na kontrahentach psychologiczny nacisk pierwszeństwa płatności. Opatrzone w pieczęć prewencyjną rachunki i faktury, w przypadku kiedy dłużnik ma ograniczone środki finansowe na swoim koncie, spłacane są w pierwszej kolejności .

Ponadto pieczęć prewencyjna sygnalizuje, że współpracują Państwo z profesjonalną firmą windykacyjną, która w przypadku braku terminowego uregulowania należności szybko i skutecznie zajmie się windykacją należności, obciążając jej kosztami dłużnika.

Wzór pieczęci prewencyjnej

pakiet prewencyjny - pieczęć prewencyjna

Poznaj pełną ofertę windykacji w MK INCASSO KALISZ windykacja należności

DANE ADRESOWE

MK INCASSO

Aleja Wolności 18/6
62-800 Kalisz
NIP: 6181929894

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek: 08.00 - 16.00
Wtorek: 08.00 - 16.00
Środa: 08.00 - 16.00
Czwartek: 08.00 - 16.00
Piątek: 08.00 - 16.00

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Facebook

Instagram

DANE KONTAKTOWE

+48 530 402 504

biuro@mk-incasso.pl

© FIRMA WINDYKACYJNA "MK INCASSO WINDYKACJA I ODSZKODOWANIA" 2023